YOGA s Deni a deň na farme

YOGA s Deni Ha na farmičke

Príď si s nami zacvičiť yogu pre zdravý chrbát a naučiť sa pozdrav slnku. 25. a 26. júla 2015 (sobota a nedeľa), yoga sa bude cvičiť vždy o 17:30 hod.

Cvičiť budeme na lúke, uprostred prírody, v areáli občianskeho združenia. V sobotu večer po cvičení sa môžte tešiť na premietanie pod holým nebom, pripravený bude aj gril a ohnisko na opekanie. K dispozícii je aj zdravá zeleninka, ktorú si môžte sami nazbierať. Ak by ste chceli na farmičke zo soboty na nedeľu prespať, doneste si stany a spacáky. Sociálne zariadenia sú k dispozícii, rovnako tak aj skvelá záhradná sprcha :)
Cez deň sa budeme venovať starostlivosti o zvieratá a záhradke, alebo môžte pokojne oddychovať. Zapojiť sa môžte aj do workshopu keramickej dielne, pod vedením našej členky Tatiany Karvayovej. Workshop bude prebiehať podľa záujmu, v sobotu a v nedeľu popoludní.

Nájdete nás v Tovarníkoch, Dr. Pantočku 25 (bývalý jablčný sad poľnohospodárskej školy, za benzínovou pumpou Jurki, cez železný most). Mapu nájdete aj v časti kontakt.
Na cvičenie si nezabudnite priniesť karimatku a fľašu na vodu. Tešíme sa na vás!

Deni Ha

Deni Ha: “Moja cesta k nekonečnému odhaľovaniu tajomvstiev a účinkov yogy sa začala v Sydney v roku 2011. Mám rada dynamiku a pohyb, práve preto mojou vstupnou bránou na túto cestu bola hot yoga. Navštevovala som hodiny v Austrálii, USA, neskôr v Anglicku. Po vyše dvoch rokoch aktívneho praktizovania hot yogy a následného absolvovania kurzu v Cambridge som získala certifikát inštruktora HOT YOGY.¨

Na Slovensku učí od jesene 2014.  Navštevuje workshopy a vzdeláva sa v rôznych štýloch yogy. Stretnúť s ňou sa môžte na jej hodinách, učí hot yogovú sériu pre zdravý chrbát, hatha yogu, pozdrav slnku… jej aktuálny rozvrh nájdete aj na www.deniyoga.sk, či www.facebook.com/denihayoga